Menu
Your Cart
300 TL üzeri ücretsiz kargo | 16:00 ' a kadar olan siparişler "Aynı Gün Kargoda "

Kişisel Bakım Ürünleri

Doğanın mucizevi özü Cilt tarafından kolayca emilir Yapışkanlık hissi yapmaz Tüm cilt tipleri için uygundur Yenileyici ve onarıcı ve uzun süre nemlendiricidir Alman Dermatest Enstitüsü tarafından test edilmiş ve “çok iyi” olarak sertifikalandırılmıştır. ÖzelliklerÖnerilen kullanım:Temiz ve kuru ell..
41,66TL
Vergiler Hariç:41,66TL
ACTO® Baby Gel, bebek bezini değiştirdiğinizde bebeğinizin bebek bezi bölgesini nemlendirmek için kullanılır. Tahriş edici olmayan ve güvenli formülasyonu sayesinde en hassas ciltler için bile uygundur. Cilt gerginliğini azaltmaya yardımcı olur,  cildi temizler ve nemlendirir. Yüz hariç tüm ciltlerd..
70,83TL
Vergiler Hariç:70,83TL
ACTO® Baby Spray, bebek bezini değiştirdiğinizde bebeğinizin bez bölgesin temizlemek için kullanılır. Tahriş edici olmayan ve güvenli formülasyonu sayesinde en hassas ciltler için bile uygundur. Cildin gerginliğini azaltmaya yardımcı olur, cildi temizler ve nemlendirir. Yüz hariç tüm ciltlerde kulla..
70,83TL
Vergiler Hariç:70,83TL
ACTO® Hand Gel, içeriğindeki yardımcı maddeler sayesinde cildi besleyerek soğuktan ve kuruluktan koruyan el ve cilt bakım jelidir. Suya gerek duymadan kullanılabilir. Elleri kısa bir süre ovmak yeterlidir. Ellerde yumuşak bir his bırakır. Cilt pH’sı ile uyumlu, sık kullanıma uygundur. Aloe Vera özü,..
49,99TL
Vergiler Hariç:49,99TL
ACTO® HAND GEL PLUS 100 ml (El ve Cilt Bakım Jeli) ACTO® Hand Gel Plus, içeriğindeki yardımcı maddeler sayesinde cildi besleyerek soğuktan ve kuruluktan koruyan el ve cilt bakım jelidir. Suya gerek duymadan kullanılabilir. Elleri kısa bir süre ovmak yeterlidir. Ellerde yumuşak bir his bırakır. Cilt ..
49,99TL
Vergiler Hariç:49,99TL
Prospektüsü indirmek için tıklayınız. ACTO® Lubricant Gel genital kuruluk semptomlarının giderilmesine yardımcı bir hidrojeldir. Vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Endoskopi, kolonoskopi, jinekolojik muayeneler, rektoskopi ve sonda uygulamalarında kullanılır. Prezervatif ve diğer latex ürünle..
77,26TL
Vergiler Hariç:77,26TL
Allerjik ve toksik değildir. Terlemeye bağlı tahriş ve rahatsızlık hissini giderir. Kaşıntı hissini ortadan kaldırır. Hoş olmayan kokuları önler. Günlük kullanım için uygundur. Paraben, Sabun, alkol içermez. Uygulama sonrası yıkama ve  durulama gerektirmez. Alman DERMATEST Enstitüsü tarafından “çok..
95,83TL
Vergiler Hariç:95,83TL
Alman DERMATEST Enstitüsü tarafından “çok iyi” olarak onaylanmıştır Solaryum ve güneşlenme sonrası gerginlik gibi cilt belirtilerini rahatlatır ve cilt konforunu yeniden sağlar. Cilt pH’ının dengelenmesine yardımcı olur. Özel formülü sayesinde cildinizi serinletir. Kimyasal Bileşim Aqua, Panthenol, ..
95,83TL
Vergiler Hariç:95,83TL
• Dış genital bölge temizliği için kullanılır. • Yıkama ve durulama gerektirmez. • Cildin pH dengesini bozmaz. • Kötü koku oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. • Kaşıntı ve tahriş şikayetlerini giderir. • Sabun, boya ve parfüm içermez. Acto® Woman Care Gel, içeriğindeki yardımcı maddeler sayesinde ..
83,33TL
Vergiler Hariç:83,33TL
Alerjik ve  toksik değildir Renklendirici ve koku oluşturucu içermez Paraben, sabun, alkol içermez Cildin pH dengesini bozmaz Normal florayı destekler Uygulama sonrası yıkama ve durulama gerektirmez..
83,33TL
Vergiler Hariç:83,33TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)