Menu
Your Cart
300 TL üzeri ücretsiz kargo | 16:00 ' a kadar olan siparişler "Aynı Gün Kargoda "

Endüstriyel Temizlik Ürünleri

ACTOCLEAN® BASIC 5 Litre Kir ve Cila Sökme Ürünü ACTOCLEAN® BASIC 5 Litre Kir ve Cila Sökme Ürünü
Out Of Stock
ActoClean® Basic Yüzeydeki cila kalıntılarını temizler ve yüzeyi yeni cilaya hazırlar. Zemine yerleşmiş kir ve yağları kolayca temizler, is ve nikotin lekelerini çıkarır.Kimyasal Bileşim%5-15 Noniyonik yüzey aktif madde, %5-15 Organik çözücü, %5-15 Şelat ajanı, Koruyucu, EsansKullanım TalimatıG..
714,99TL
Vergiler Hariç:714,99TL
ACTOCLEAN® FLOOR 5 Litre ACTOCLEAN® FLOOR 5 Litre
Out Of Stock
ActoClean® Floor Cilalı yüzeyler için temizlik maddesidir. Asit yada alkali içermediği için cilayı bozmadan, matlaştırmadan yüzeydeki kirleri temizler. Köpüksüzdür.Yer otomatlarında kullanıma uygundur.Kimyasal Bileşim% 5-15 Noniyonik Yüzey Aktif Madde, %5-15 İzopropil Alkol, Parfüm, KoruyucuKul..
439,99TL
Vergiler Hariç:439,99TL
ACTODISH® LIQUID 5 Litre ACTODISH® LIQUID 5 Litre
Out Of Stock
Actodish® Liquide endüstriyel bulaşık makineleri için geliştirilmiştir. Donmuş yağları ve kirleri çözer, kurumuş lekeleri çıkarır.Tabak ve bardaklara zarar vermeden yüksek etki gösterir. Makine içinde ve bulaşıklarda oluşan kötü kokuları giderir.Actodish® Rinse ile birlikte kullanılmalıdır. Uygun mi..
429,99TL
Vergiler Hariç:429,99TL
ACTODISH® MANUEL 5 Litre Manuel Bulaşık Yıkama Ürünü ACTODISH® MANUEL 5 Litre Manuel Bulaşık Yıkama Ürünü
Out Of Stock
Actodish® Manuel, endüstriyel mutfaklar için tasarlanmış manuel bir bulaşık yıkama ürünüdür. Etkili formülü, zararlı kirleri, lekeleri ve yağ lekelerini kolayca temizlemeye yardımcı olur. Yüksek köpüklenme bileşimi bulaşık yıkama sırasında yüksek performans sağlamaya yardımcı olur.PH değeri cilt ile..
385,99TL
Vergiler Hariç:385,99TL
ACTODISH® RINSE 5 Litre ACTODISH® RINSE 5 Litre
Out Of Stock
Actodish® Rinse, endüstriyel bulaşık makineleri için geliştirilmiş bir durulama yardımcısıdır. Kireç birikimini ve su lekelerini önler. Lekesiz, parlak ve kuru bulaşıklar sunar.Kimyasal Bileşim..
715,99TL
Vergiler Hariç:715,99TL
ACTOFREEZE® CLEAN 5 Litre ACTOFREEZE® CLEAN 5 Litre
Out Of Stock
Actofreeze® Clean, derin dondurucuların iç ve dış yüzeylerini buz çözmeye gerek kalmadan temizleyen bir üründür. -25 ° C’ye kadar kullanılabilir.Alkolden etkilenmeyen yüzeyler için uygundur.Kimyasal Bileşim%15-30 Organik çözücü , %15-30 İzopropil Alkol,..
605,99TL
Vergiler Hariç:605,99TL
ACTOLIT® CLEAN 5 Litre Genel Yüzey Temizleme Ürünü ACTOLIT® CLEAN 5 Litre Genel Yüzey Temizleme Ürünü
Out Of Stock
Actolit® Clean, yüksek etkili bir genel yüzey temizleyicidir. İnatçı kirleri ve yağ lekelerini kalıntı bırakmadan temizler. Düzenli kullanımı ile hijyen standartlarını yükseltir.Kimyasal Bileşim..
365,99TL
Vergiler Hariç:365,99TL
ACTOMAT KLASS® 5 Litre Asidik Deterjan ACTOMAT KLASS® 5 Litre Asidik Deterjan
Out Of Stock
Actomat® Klass, tüm profesyonel çamaşırhanelerde kullanılmak üzere geliştirilmiş asidik bir nötralizasyon maddesidir.Alkali yıkama maddelerinin çamaşırda bıraktığı alkaliliği ortadan kaldırmak için son durulama suyuna ilave edilir. Özel formülü, giysi üzerinde hiçbir kalıntı kalmamasına yardımcı olu..
956,99TL
Vergiler Hariç:956,99TL
Actomat® Oxy Oksijen Bazlı Ağartıcı Actomat® Oxy Oksijen Bazlı Ağartıcı
Out Of Stock
Actomat® Oxy tüm profesyonel çamaşırhanelerde kullanılmak üzere geliştirilmiş oksijen bazlı bir ağartıcı ve leke çıkarıcıdır.Renkliler ve beyazlar dahil tüm çamaşırların ağartılmasında kullanılabilir. Düşük viskozitesi sayesinde suda homojen olarak dağılır. 70-90 0C sıcaklıkta ve alkali or..
444,99TL
Vergiler Hariç:444,99TL
Actomat® Perfect 5 Litre Actomat® Perfect 5 Litre
Out Of Stock
Actomat® Perfect tüm profesyonel çamaşırhanelerde kullanılmak üzere geliştirilmiş fosfat bazlı, alkali yardımcı yıkama maddesidir. Yıkama suyunun pH’ını düzenler ve su sertliğini giderir. Bu  sayede kir ve lekeleri çamaşırlardan kolayca çıkarır. Kirleri su içeriside askıda tutar. Kirlerin ..
341,99TL
Vergiler Hariç:341,99TL
ACTOMUSK® 500 ml Oda Parfümü ACTOMUSK® 500 ml Oda Parfümü
Out Of Stock
Actomusk® ortamdaki kötü kokuları gidermek için geliştirilmiştir. Aerosol içermez. Kullanım sonrasında ortamın havasını tazeler, uzun süre kalıcı ferah bir koku bırakır. Özellikle yemek, sigara, çöp, tuvalet gibi istenmeyen kokuları gidermenizi yardımcı olur.Kimyasal Bileşim>%30 Etil Alkol,..
104,99TL
Vergiler Hariç:104,99TL
ACTOSHINE® PRESOAK 5 Litre ACTOSHINE® PRESOAK 5 Litre
Out Of Stock
Actoshine® Presoak, çok etkili bir ön yıkama ve gümüş temizleme maddesidir. Kuruyan yiyecek artıklarını temizler.Gümüş üzerindeki tanen lekelerini ve siyah lekeleri yok eder.Paslanmış çelik ve gümüşe lekesiz parlaklık verir.Kimyasal Bileşim..
330,99TL
Vergiler Hariç:330,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)